O MNIE

„Jeśli myślisz, że możesz lub jeśli myślisz, że nie możesz to w obu przypadkach masz rację!”

profile

Cześć, nazywam się Andżelika i wierzę w to, że sami kreujemy swoją rzeczywistość. 

Misją bloga jest pokazywanie innym, jak wziąć życie w swoje ręce i świadomie je kształtować, zgodnie z własnymi celami i ambicjami oraz wokół tego, co najważniejsze: dobrych relacji i spełnienia w byciu w pełni sobą w nich. Ja jednak nie zawsze byłam taka pewna siebie.

ŻYCIE W POLSCE

Zostałam wychowana w małej miejscowości w okolicach Szczecina w dosyć dziwnej rodzinie. Wyrosłam na osobę pełną kompleksów, strachu przed światem i brakiem wiary w siebie. Miałam problemy do tego stopnia, że Wielkanoc w 4 klasie podstawówki spędziłam na oddziale psychiatrycznym w Szczecin Zdroje. Musiałam siebie naprawiać latami, dzięki czemu zdobyłam ogromną wiedzę na temat rozwoju osobistego.

Blog powstał w 2015 roku w efekcie marzenia, które tkwiło we mnie od lat. Chciałam dzielić się swoją wiedzą i energią z ludźmi o podobnych przemyśleniach. Uwielbiam tematy metafizyczne, prawo przyciągania i byłam całkiem dobra w doradzaniu innym „jak żyć”. Przez prawie 3 lata blog kręcił się w okół tych tematów, do momentu wyjazdu do Norwegii.

ŻYCIE W NORWEGII

Rok przed zakończeniem studiów spotkałam na nowo Miłość Swojego Życia i pół roku po pierwszej (i ostatniej) pracy w zawodzie w Polsce „rzuciłam wszystko i wyjechałam do Norwegii”. To była końcówka grudnia 2017. Blog przeszedł metamorfozę, od tego momentu przedstawiając życie w Norwegii moimi oczami.

Od czasu wyjazdu odkrywam życie bezstresowe, z odpowiednią ilością środków, z daleka jednak od przyjaciół, rodziny i wszystkiego, co znałam. Ten kraj nie tylko sprawił, że wyciszyłam się i uspokoiłam, ale również poczułam przestrzeń a powiedzenie „null stress” na stałe weszło do mojego słownika. Jak ogarniam pracę, uczę się języka i co zadziwia mnie w tym kraju? Zapraszam do bloga o szczęśliwym życiu w Norwegii.

Mam nadzieję, że się dobrze poznamy i zostaniesz u mnie na dobre. 🙂

Zapisuję się na newsletter!

...i pobieram darmowego e-booka "Jak myśleć pozytywnie na przekór wszystkiemu i zmienić swoje życie?"

chwileczkę...

Dziękuję za zapisanie się!

Jeśli masz jakieś pytanie – pisz śmiało na andzelika@gethappy.pl.
Mogę nie odpowiedzieć od razu, ale wiedz, że Twoja wiadomość nie pozostanie w czeluściach mojej skrzynki bez odpowiedzi. Planuję i działam w kierunku odpowiadania na pytania w formie filmików, z których powstanie kanał na YT. Jeśli nie masz nic przeciwko, by na Twoje pytanie odpowiedzieć w ten sposób – daj znać.

 

INSTAGRAM
FACEBOOK
SNAPCHAT