O CO CHODZI

 

Wierzę, że wszystko, co mnie spotyka w życiu nigdy nie jest dziełem przypadku.

Każdy z nas jest Twórcą, Kreatorem własnego doświadczenia i każdej rzeczy jaka kiedykolwiek miała, ma i będzie miała miejsce w jego egzystencji.

Rzeczywistość to hologram, zrzutowanie naszej wibracji na rzeczywistość, która bezpośrednio kreowana jest poprzez projekcję świadomości na energię.

 

A teraz prościej.

Jak to się dzieje?

 

Tworzymy poprzez energię, jaką emanujemy/wibrujemy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Łapiesz? Jesteś jak wielki nadajnik, który wysyła sygnał. Jak stacja radiowa, która wysyła częstotliwość.

Jaka dla ciebie z tego korzyść? I po co w ogóle tobie taka wiedza? Ano taka, że każdy z nas może wziąć odpowiedzialność za wszystko co mu się przydarza i tu teraz zacząć zmieniać swoje myśli, słowa i emocje tak by wibracją dostosować się do tego, czego naprawdę pragnie. Jestem więc bezczelna na tyle, by sądzić, że każdy z nas może mieć cokolwiek chce, być kimkolwiek chce i robić cokolwiek chce. Dopasowując się wibracją do tego, czego pragnie usłyszy nic innego jak stację radiową dokładnie na tej częstotliwości do której się dostosował.

Czy radia RMF FM nie ma, kiedy słuchasz Radia Zet? Oczywiście że jest, tylko w innej wibracji. Dokładnie tak działa Prawo Przyciągania.

Dlaczego Get Happy?

Każdy z nas chce po prostu dobrze się czuć. Zakład? Czegokolwiek, kogokolwiek kiedykolwiek mogłeś chcieć – chciałeś, ponieważ wierzyłeś, że poczujesz się lepiej. Poczujesz wtedy ulgę, radość, miłość, docenienie. Pragniemy tych emocji, ponieważ dokładnie tym jest nasza prawdziwa natura, Esencja, Dusza.

Ludzie są przekonani, że zostaną szczęśliwi, gdy wygrają w lotto, prześpią się z Johnym Deppem, albo kupią dom w Górach, na Mazurach. Ale mam dla ciebie małe wyzwanie. Jeśli tylko odwrócisz kolejność i najpierw zaczniesz czuć dobrze i staniesz się szczęśliwy – pozwolisz wszystkim rzeczom, które podobnie jak szczęście wibrują na tej samej częstotliwości (radio, pamiętasz?) wpłynąć do twojego życia. To jest dokładnie ten mały, dirty sekret który znają ludzie „którym się wszystko udaje” – czują się dobrze bez względu na warunki i są przekonani o konieczności wygranej i jakoś zawsze wszystko uchodzi im na sucho przy mniejszym wysiłku i przy większej zabawie.

Ostatecznie – każdy z nas pragnie być szczęśliwy. A kiedy mam być szczęśliwa jak nie dzisiaj? Jak nie teraz? Jutro, za rok, za dekadę? Co to za różnica? Zawsze będą jakieś wyzwania, zawsze coś będzie sprawiało, że będę się zmieniać, zawsze będę żyła w okolicznościach, w których można skupić się na pozytywach i negatywach.

Kiedy zaczynasz być szczęśliwym – wszystko zaczyna się układać. Czujesz się lepiej i nie tylko po prostu promieniujesz pozytywną energią ale zwyczajnie zaczynasz pozwalać na manifestację wszystkich wspaniałych rzeczy, których kiedykolwiek chciałeś w życiu.

Ja tak mam na co dzień. Przyciagnęłam już mnóstwo niesamowitych historii, przedmiotów, ludzi i zdarzeń, którymi będę się dzielić. Chcesz też? Chcesz nauczyć się jak czuć się świetnie i przyciągać niesamowite wydarzenia, ludzi i okoliczności do swojego życia?

Trafiłeś w dobre ręce.

Jeśli chcesz wiedzieć teraz więcej, zajrzyj do mojej serii wpisów:

 

 

Dobrze wiesz, że to prawda. Po prostu chcesz się czuć szczęśliwym. A to bardzo proste.

A ja mogę Cię wziąć za rękę i pokazać, jak to robić.

Po prostu Get Happy!

 

 

2016 Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: SalesMiles.pl