O CO CHODZI

„Jeśli myślisz, że możesz lub jeśli myślisz, że nie możesz to w obu przypadkach masz rację!”

profile

Cześć, nazywam się Andżelika i wierzę w to, że sami kreujemy swoją rzeczywistość. 

Kocham podróże, sushi, tańczyć bachatę a przede wszystkim pisać, co też uskuteczniam od lat na tym blogu oraz innych miejscach w sieci.

Blog powstał w 2015 roku w efekcie marzenia, które tkwiło we mnie od lat. Chciałam dzielić się swoją wiedzą i energią z ludźmi o podobnych przemyśleniach. W 2018 roku wyjechałam na stałe do Norwegii. Od tego momentu tematyka bloga opiera się głównie o życie w nowym kraju.

Misją bloga jest pokazywanie innym jak wziąć życie w swoje ręce i świadomie je kształtować, zgodnie z własnymi celami i ambicjami oraz w okół tego, co najważniejsze: dobrych relacji i spełnienia w byciu w pełni sobą w nich.

Z wykształcenia jestem farmaceutką szukającą nowych możliwości, by lepiej służyć zdrowiu moich pacjentów, bo w zdrowym ciele zdrowy duch.  Lubię nowe wyzwania, dlatego od stycznia 2018 roku mieszkam i bloguję z Norwegii, do której wyprowadziłam się z wielkimi planami. Ten kraj nie tylko sprawił, że wyciszyłam się i uspokoiłam, ale również poczułam przestrzeń a powiedzenie „null stress” na stałe weszło do mojego słownika. Jak ogarniam pracę, uczę się języka i co zadziwia mnie w tym kraju?

Miło mi cię poznać! 🙂

 

 

 

Jeśli masz jakieś pytanie – pisz śmiało na andzelika@gethappy.pl.
Mogę nie odpowiedzieć od razu, ale wiedz, że Twoja wiadomość nie pozostanie w czeluściach mojej skrzynki bez odpowiedzi. Planuję i działam w kierunku odpowiadania na pytania w formie filmików, z których powstanie kanał na YT. Jeśli nie masz nic przeciwko, by na Twoje pytanie odpowiedzieć w ten sposób – daj znać.

 

INSTAGRAM
FACEBOOK
SNAPCHAT