O MNIE

„Jeśli myślisz, że możesz lub jeśli myślisz, że nie możesz to w obu przypadkach masz rację!”

profile

Andżelika Bieńkowska – studentka farmacji, marzycielka, fascynatka rozwoju osobistego, którym interesuje się od piętnastego roku życia. Lubi o sobie myśleć w kategoriach: blogerka, inspiratorka, podróżniczka – szczególnie autostopem.

Kocha być wszędzie, bo kocha ludzi. Była Główna Koordynatorka Spotkań MeetPRO. Nigdy nie odmawia imprez, szalonych pomysłów oraz dobrego sushi. Lubi mówić, ale woli pisać. Kiedy myśli o wartościach w życiu z pewnością na pierwszym miejscu uplasowałaby przyjaciół oraz… przygodę, dlatego samotne podróże na stopa są dla niej przyjemnością.

Twierdzi, że do swojego życia można przyciągnąć cokolwiek się chce. Świadoma siebie kobieta, która nie strzela fochów. Wolny strzelec kochający tańczyć, szczególnie bachatę. Do rana.

W końcu szczęśliwa autorka bloga GetHappy.pl, który ma obrazować jej życiową filozofię, że nic nie jest ważniejsze niż to, by czuć się dobrze.

Jeśli masz jakieś pytanie – pisz śmiało na andzelika@gethappy.pl.
Mogę nie odpowiedzieć od razu, ale wiedz, że Twoja wiadomość nie pozostanie w czeluściach mojej skrzynki bez odpowiedzi. Planuję i działam w kierunku odpowiadania na pytania w formie filmików, z których powstanie kanał na YT. Jeśli nie masz nic przeciwko, by na Twoje pytanie odpowiedzieć w ten sposób – daj znać.  

2016 Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: SalesMiles.pl