O MNIE

„Jeśli myślisz, że możesz lub jeśli myślisz, że nie możesz to w obu przypadkach masz rację!”

profile

Cześć, nazywam się Andżelika i wierzę w to, że sami kreujemy swoją rzeczywistość. 

Po prostu wiem, że możemy przyciągnąć co tylko chcemy. Tak też powstał ten blog. Założyłam go, bo zauważyłam, że jestem dobra w mówieniu innym, jak żyć. A tak serio – sprawia mi ogromną radość dzielenie się własnym doświadczeniem i wiedzą związaną z duchowością i ogólnie pojętym rozwojem osobistym.

Blog powstał w 2015 roku w efekcie marzenia, które tkwiło we mnie od lat. Chciałam dzielić się swoją wiedzą i energią z ludźmi o podobnych przemyśleniach.

Misją bloga jest pokazywanie innym jak wziąć życie w swoje ręce i świadomie je kształtować, zgodnie z własnymi celami i ambicjami oraz w okół tego, co najważniejsze: dobrych relacji i spełnienia w byciu w pełni sobą w nich.

Dzięki własnemu doświadczeniu chcę pokazać, jak zawsze być szczęśliwym. Bo szczęście to centrum, ale też początek i koniec. Od jego pragnienia wszystko się zaczyna, na odczuwaniu go się kończy. Zachowując dobre samopoczucie większość czasu przyciągamy do siebie zdarzenia ludzi i możliwości, które pozwalają na jeszcze więcej pięknych doświadczeń.

Na co dzień jestem farmaceutką szukającą nowych możliwości, by lepiej służyć zdrowiu moich pacjentów, bo w zdrowym ciele zdrowy duch. Kocham podróżować, dlatego często dzielę się swoimi doświadczeniami z wyjazdów i wojaży. Lubię nowe wyzwania, dlatego od 30 grudnia 2017 roku mieszkam i bloguję z Norwegii, do której wyprowadzam się na stałe.

Rozgość się i poczuj jak najlepiej. Zajrzyj do zakładki „o co chodzi”, jeśli wciąż ci mało, albo przejrzyj poniższe wpisy.

Miło mi cię poznać! 🙂

 

 

Jeśli masz jakieś pytanie – pisz śmiało na andzelika@gethappy.pl.
Mogę nie odpowiedzieć od razu, ale wiedz, że Twoja wiadomość nie pozostanie w czeluściach mojej skrzynki bez odpowiedzi. Planuję i działam w kierunku odpowiadania na pytania w formie filmików, z których powstanie kanał na YT. Jeśli nie masz nic przeciwko, by na Twoje pytanie odpowiedzieć w ten sposób – daj znać.

 

INSTAGRAM
FACEBOOK
SNAPCHAT

2016 Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: SalesMiles.pl